همانطور که در مقاله پیشین مشاهده نمودید در مورد مزایای داشتن دستگاه بستنی با شما سخن گفتیم و قول دادیم در مقالات بعدی در مورد دستگاه بستنی برتر و قیمت آن برای شما مقاله تهیه کنیم. بدون شک حالا دیگر مزایای داشتن دستگاه بستنی خانگی را می دانید اگر برای شما اینطور نیست پیشنهاد می کنیم مقالات پیشیت ما را مطالعه نمایید. در زیر به چندین مدل دستگاه بستنی به همراه قیمت آنها اشاره می کنیم.

دستگاه بستنی ساز اندرو جیمز

قیمت: ۲۸ پوند

قابل توهاست بداند این دستگاه تنها دستگاه بستنی سازی است که برنده جایزه شده است. ساخت بستنی دلخواه خود با استفاده از این دستگاه کمتر از ۲۰ دقیقه طول می کشد. هم چنین این دستگاه بستنی ساز با کتاب دستور ساخت ۱۲۸ صفحه ای عرضه می گردد. مدل ۱.۴۵ لیتری آن مقداری از دستگاه های دیگر بزرگ تر می باشد.

شیک اند میک

قیمت : ۱۳ پوند

مکعب های یخ را همراه با مقداری نمک داخل لیوان این دستگاه بریزید و مایه بستنی را داخل ظرف بالای آن به همراه آنها مخلوط کنید. درپوش آن را محکم ببندید و تکان دهید. آزمایش کنندگان ما گزارش داده اند که باید در ترکیب مقدار مواد لازم بسیار دقیق باشید تا نتیجه کار طبق میل شما باشد. اگر دستور ساخت بستنی را به دقت اجرا کنید، ساخت بستنی با این دستگاه روش بسیار جالبی برای سرگرم کردن کودکان و ساخت بستنی در چند دقیقه می باشد.

دستگاه بستنی ساز مگامیکس ژلاتو شف ۲۲۰۰

قیمت : ۲۸۰ پوند

مگامیکس ژلاتو شف ، دستگاه بستنی ساز مجهز به فریزر داخلی است تا دیگر مجبور نباشید ظرف بستنی را چندین ساعت داخل یخچال قرار دهید. ممکن است این دستگاه مقداری سر و صدا داشته باشد ولی نتیجه کار آن بی نظیر است. همراه این دستگاه، کتابچه ای ارائه می گردد که شامل دستور ساخت بستنی ها و شربت های گوناگون و پیشنهاداتی برای طعم دار کردن آن ها می باشد. مهمترین مسئله قیمت آن است که نسبت به دیگر دستگاه های بستنی ساز بیشتر است و باید توه داشته باشید که با توه به کارایی منحصر به فرد آن قیمتی بالتر نسبت به دیگر دستگاه ها دارد.

دستگاه بستنی و ژله ساز حرفه ای کویزین‌آرت

قیمت : ۲۲۵ پوند

دستگاه بستنی ساز فوق العاده ای که بی صدا است، کار با آن آسان و تمیز است و دارای چندین ویژگی هوشمند می باشد. یکی از این ویژگی ها این است که هنگام هم زدن بستنی می توانید درپوش دستگاه را به آسانی باز کنید و مواد مورد نیاز به آن اضافه کنید. همانند دستگاه مگامیکس، این دستگاه نیز دارای فریزر داخلی می باشد. هم چنین ظرفیت این دستگاه زیاد است و می توانید کمتر از ۴۰ دقیقه به میزان ۱/۵ لیتر بستنی یا ژله لذیذ بسازید.

لازم به ذکر است که این مقالات در مورد دستگاه بستنی خانگی می باشد و برای اطلاعات بیشتر شما در این مورد است و این مجموعه تنها ارائه دهنده دستگاه های بستنی صنعتی می باشد.

در این مقاله فرصت شد تا در مورد چهار دستگاه بستنی صحبت کنیم و به معرفی آنها بپردازیم. در مقاله بعدی نیز به چندین نوع دستگاه بستنی ساز اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

درباره دستگاه بستنی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • سه × چهار =