با فرا رسیدن فصل بهار و تابستان نیاز کودکان و خانواده به خوشمزه های تابستانه بیشتر می شود و بدون شک بستنی و یخمک یکی از این خواستنی ها می باشد که طرفدار زیادی در تابستان و حتی در زمستان دارد. امروزه با وجود افزودنی های زیاد برای حفظ بیشتر بستنی های صنعتی ممکن است برای یک یا دو بار ضرری به شما نرساند اما در طولانی مدت معده شما را حساس می کند و این امر موجب آسیب رساندن به سلامتی شما می شود.

با توجه به اینکه بستنی همیشه در میان کودکان طرفدار بیشتری داشته و معده کودکان از حساسیت بیشتری برخوردار است پیشنهاد ما این است که اگر سلامتی اعضای خانواده برایتان مهم است و اعضای خانواده شما به بستنی علاقه وافری دارند دستگاه بستنی یک وسیله مقرون به صرفه خواهد بود. با داشتن دستگاه بستنی هم می توانید مواد مقوی تر داخل بستنی بریزید و هم از مواد آن مطمئن خواهید بود.

در ادامه قصد داریم به آخرین دستگاه های بستنی ساز و قیمت آنها اشاره کنیم. برای اطلاع از دیگیر بستنی ها می توانید به مقالات ما در سایت مراجعه نمایید. با ما همراه باشید.

دستگاه بستنی ساز دلوکس کویزین‌آرت

قیمت : ۷۰ پوند

برخلاف اکثر دستگاه ها، این نوع دستگاه بستنی ظرف فریزر را می چرخاند و اهرم ها ثابت اند. این حالت باعث می شود که بتوان طعم بستنی را حین یخ زدن چشید و در صورت نیاز افزودنی  و خوراکی هایی مانند خشکبار و بیسکویت اضافه کرد. ظرفیت این دستگاه دو برابر دستگاه های دیگر است اما حجم و ظاهر آن نیز بزرگ تر از دستگاه های میان رده می باشد. این دستگاه بستنی ساز همراه کتابچه راهنما عرضه می گردد که دارای دستور ساخت بستنی ها و دسر های مختلف و لذیذی می باشد. هم چنین به شما ایده های فراوانی می دهد که می توانید دستور ساخت بستنی خود را ایجاد کنید.

دستگاه بستنی ساز اسمارت اسکوپ

قیمت: ۲۷۸ پوند

قابل توجه است بدانید این نوع دستگاه بستنی است که فرآیند فریز شدن و هم زدن و ساخت بستنی در آن به صورت خودکار صورت می گیرد. دمای آن کمتر از ده دقیقه کاهش می یابد و می توان بدون مشکل به طور همزمان تا ۴ ظرف بستنی را با آن تولید کرد. این دستگاه بستنی ساز شامل ۴ عملکرد ساخت شربت، ماست یخ زده، ژله و بستنی می باشد. همراه با دستگاه، کتابچه دستور ساخت بستنی نیز ارائه می شود که شامل توضیحات و نکات مفیدی است.

لازم به ذکر است که این مقالات در مورد دستگاه بستنی خانگی می باشد و برای اطلاعات بیشتر شما در این مورد است و این مجموعه تنها ارائه دهنده دستگاه های بستنی صنعتی می باشد.

در این مقاله فرصت شد تا برای شما عزیزان تنها دو مورد از چندین مدل دستگاه بستنی ساز خانگی را شرح دهیم. در مقاله های بعدی به توضیح بیشتری در مورد دستگاه های بستنی متنوع و متقاوت خواهیم پرداخت. با شماره گیری شماره های تماس موجود در سایت می توانید بیشتر از دستگاه بستنی و یا دیگر امکانات آنها آشنا شوید. برای کسب اطلاع از قیمت دستگاه بستنی ساز می توانید از همکاران متخصص در این زمینه سوال نمایید.

درباره دستگاه بستنی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 5 − 2 =