این روزها شاهد آن هستیم که بستنی با طعم های متفاوت و جالبی در بستنی فروشی ها و یا مراکز خرید در اختیار مشتریان قرار می گیرند که هر یک طعم متفاوت خود را دارد و طعم های مختلفی را می توان در یک بستنی تجربه نمود، اما نکته ای در مورد بستی های صنعتی نمی دانید این است که در این نوع بستنی ها به دلیل ساخت حجم بالای بستنی از مواد رنگ غذا و نگهدارنده های شیمیایی استفاده می شود که ممکن است این امر خیلی به مزاق افراد خوش نیاید. مصرف بی رویه این نوع بستنی ها باعث می شود بدن در برابر مواد شیمیایی واکنش نشان ندهد. خصوصا اگر کودکان شما علاقه بسیاری به بستنی دارند مصرف بیش از حد بستنی های شکلاتی طی تحقیقات انجام شده نشان داده است که باعث بیش فعالی کودکان می شود.

اما ما با راهکاری جدید قصد در آشنایی شما با روش های متفاوت بستنی سازی داریم تا بتوانید بستنی خانگی و سالمی داشته باشید که دیگر در آن از مواد نگهدارنده استفاده نشده باشد و یا در آن از میوه های تازه و مواد مغذی استفاده کنید تا هم از سلات آن مطمئن باشید هم طعم متفاوتی را تجربه نمایید. اولین وسیله ای که در ساخت بستنی خانگی به آن نیاز خواهید داشت دستگاه بستنی خواهد بود. می توانید جهت تهیه دستگاه بستنی عالی محصولات ما را در سایت مشاهده نمایید. دستگاه های بستنی ما با شش ماه تا یک سال گارانتی ارائه می شوند.

توجه داشته باشید که با استفاده از دستگاه بستنی می توانید به طور سریع و آسان بستنی های خانگی بر پایه فرنی درست کنید. یا اگر می خواهید با ساخت بستنی حس نوستالژی در خود ایجاد کنید نیز می توانید از دستگاه بستنی ساز دستی مجهز به دستگیره های متحرک استفاده کنید.

 دستور ساخت بسیار آسان بستنی بر پایه فرنی

برای ساخت بستنی بر پایه فرنی ابتدا مواد آن را تهیه نمایید که شامل ترکیب تخم مرغ  و شیر و بادام می باشد و فرنی صاف و بی نقصی آماده کنید. قبل از اینکه آن را به مایه بستنی اضافه کنید باید مقداری آن را بپزید. قبل از اضافه کردن فرنی به مایه بستنی باید بگذارید فرنی کاملا خنک شود و سپس می توانید بستنی بر پایه فرنی را مانند دیگر دستور پخت های بستنی درست کنید. پس از اینکه کاملا این دستور پخت را یاد گرفتید می توانید طعم های مختلف را به آن اضافه کنید. می توانید از انوع مغز در بستنی استفاده نمایید و یا طعم میوه ای به آن اضافه کنید که با طعم فرنی همخوانی داشته باشد.

لازم به ذکر است که این مقالات در مورد دستگاه بستنی خانگی می باشند و این مطالب تنها برای اطلاعات بیشتر شما در این مورد است و این مجموعه تنها ارائه دهنده دستگاه های ساخت بستنی صنعتی می باشد.

بسیاری از دستگاه های بستنی مجهز به محفظه فریز کننده و یک پدال می باشند که با موتور الکتریکی کار می کند. قیمت این نوع دستگاه ها بسیار متعادل و کم هزینه  می باشد. مدل های متفاوت دستگاه بستنی با این قابلیت عبارتند از :

دستگاه بستنی همیلتون مدل ۶۸۸۸۰

دستگاه بستنی کیچن اید مدل KICA0WH

دستگاه بستنی الکترونیکی کیزین آرت مدل ICE-70

دستگاه بستنی وینتر مدل ICM-15SL

درباره دستگاه بستنی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ده + 7 =