مطمئنا در خانه خانم های با سلیقه ای که از بستنی خانگی درست کردن لذت می برند حتما یک دستگاه بستنی خانگی خواهید دید. با داشتن دستگاه بستنی سلامتی خود و خانواده تان هر چه بیشتر تضمین می شود و بستنی با کیفیت بهتری تولید می کنید و از سلامت مواد استفاده شده در بستنی اطمینان حاصل می کنید. با ما همراه باشید تا چندرین مدل برتر بستنی ساز را در این مقاله و مقالات بعدی به شما معرفی کنیم.

دانستن این نکته خالی از لطف نیست که دستگاه بستنی ارزش سرمایه گذاری برای تولید بستنی، شربت و ماست یخ زده را دارد.

همه افراد ظرف بزرگ بستنی را دوست دارند، و چه چیزی بهتر از این که بستنی به صورت خانگی تولید شود؟ طی چند سال گذشته، دستگاه بستنی ساز به طور چشم گیری محبوب شده است و در بسیاری از خانه ها به چشم می خورد. شاید با خود بگووید دستگاه بستنی ساز چه لزومی دارد اما با توه به اینکه امروزه نمی توان به مواد تولیدی صنعتی اعتماد کرد نیاز آن هر چه بیشتر از قبل احساس می شود.

نتیجه کار دستگاه بستنی نه تنها تولید بستنی بسیار لذیذتر از بستنی های فروشگاهی است، بلکه به شما امکان می دهد که مواد مورد نیاز تولید بستنی را کنترل کنید. این موضوع برای افرادی که می خواهند هیچ گونه افزودنی در بستنی وجود نداشته باشد یا مراقب مصرف میزان کالری خود می باشند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. هم چنین می توانید از آن ها برای درست کردن شربت، ژله و ماست یخ زده و بستنی رژیمی استفاده کنید.

محدوده قیمت دستگاه بستنی ساز از ۲۰ پوند شروع شده و تا چند هزار پوند ادامه می یابد و در دو نوع اصلی ارائه می شوند.  نوع اول بستنی را در ظرف فریزر می سازد که قبل از استفاده بستنی،باید آن را حدود ۲۴ ساعت در یخچال قرار دهید. این نوع دستگاه بستنی ساز، ارزان ترین آن می باشد. نوع دیگر دستگاه بستنی ساز مجهز به فریزر داخلی می باشد. این فریزر ، مواد سازنده بستنی را در حین ترکیب شدن سرد می کند. این نوع دستگاه بستنی ساز گران تر از نوع قبلی است.

دستگاه بستنی ساز دلوکس کویزین‌آرت

قیمت : ۷۰ پوند

برخلاف اکثر دستگاه ها، این نوع دستگاه بستنی ساز ظرف فریزر را می چرخاند و اهرم ها ثابت اند. این حالت باعث می شود که بتوان طعم بستنی را حین یخ زدن چشید و در صورت نیاز افزودنی هایی مانند خشکبار و بیسکویت اضافه کرد. ظرفیت این دستگاه دو برابر دستگاه های دیگر است اما حجم و ظاهر آن نیز بزرگ تر از دستگاه های میان رده می باشد. این دستگاه بستنی ساز همراه کتابچه راهنما عرضه می گردد که دارای دستور ساخت بستنی ها و دسر های مختلف و لذیذی می باشد. هم چنین می توانید دستور ساخت بستنی خود را ایجاد کنید.

لازم به ذکر است که این مقالات در مورد دستگاه بستنی خانگی می باشد و برای اطلاعات بیشتر شما در این مورد است و این مجموعه تنها ارائه دهنده دستگاه های بستنی صنعتی می باشد.

در این مقاله فرصت شد تا برای شما عزیزان تنها یک مورد از چندین مدل دستگاه بستنی ساز خانگی را شرح دهیم. در مقاله های بعدی به توضیح بیشتری در این مورد خواهیم پرداخت. با شماره گیری شماره های تماس موجود در سایت می توانید بیشتر از دستگاه بستنی و یا دیگر امکانات آن آشنا شوید. برای کسب اطلاع از قیمت دستگاه بستنی ساز می توانید از همکاران متخصص در این زمینه سوال نمایید.

درباره دستگاه بستنی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 16 + 17 =