در روزهای گرم، یا وقت بی حوصلگی و کلافگی، همیشه نمی توان خود را به یک استخر رساند تا در اب خنک غوطه ور شد و یا به سینما مراجعه کرد. با این حال سرخوشی خوردن یک کاسه بستنی خوشمزه و سرد همیشه می تواند در دسترس باشد وقتی که یک دستگاه بستنی ساز در اشپزخانه تان داشته باشید.

این روزها با فرا رسیدن فصل بهار و گرم شدن هوا دوباره تقاضا برای بستنی در میان اعضای خانواده بالا رفته و بازار گرم و داغ بستنی خوری در خانه و روزهای گرم بیشتر می شود.

دلیل مهم دیگر برای داشتن یک دستگاه بستنی خانگی در خانه این است که راه حل فوق العاده ای برای شکایت و ایرادگیری های همیشگی کودکان می باشد که دائما می گویند “هوا گرم است و حوصله مان سر رفته!” یک دورهمی خانوادگی سرگرم کننده با وجود یک دستگاه بستنی همه اعتراضات و شکایت ها را پایان می دهد و همه را خوشحال می کند.

با استفاده از دستگاه بستنی تان می توانید انواع بستنی ها را با طعم های مختلف و تازه در خانه درست نمایید، همچنین می توانید هر چقدر که دلتان می خواهد بستنی تهیه نمایید و یا هر وقت از روز که اراده کنید می توانید با داشتن مواد لازم بستنی دلخواهتان را تهیه نمایید. قابل توجه است بدانید یکی از بستنی های پرطرفدار که با دستگاه بستنی سازتان می توانید به راحتی اماده کنید، بستنی وانیلی است. برای این کار باید:

-شکر، خامه و شیر در یک ظرف کوچک روی حرارت کم هم بزنید تا شکر حل شود. تا زمانی که مخلوط داغ شود و حلقه کوچک کف در اطراف لبه ظرف ظاهر شود.

-مخلوط خامه را در ظرفی مانند یک فنجان اندازه گیری بزرگ بریزید.عصاره وانیل را اضافه کنید و مخلوط را حداقل به مدت دو ساعت کنار گذاشته، اجازه دهید کاملا خنک شود (شب هنگام بهترین زمان است).

-مخلوط بستنی را در یک دستگاه بستنی ساز بریزید، دستگاه را روشن نمایید و با توجه به دستورالعمل های تولیدکننده دستگاه بستنی ساز، مخلوط را به مدت 20 تا 25 دقیقه هم بزنید.

-وقتی بستنی به اهستگی سرد و محکم شد، فورا ان را سرو کنید یا یک پوشش پلاستیکی مستقیما روی بستنی کشیده و ان را در فریزر به مدت دو تا سه ساعت قرار دهید تا کاملا بسته و اماده شود.

این نوع بستنی وانیلی، نوع بدون تخم مرغ ان بوده و به مدل امریکایی یا فیلادلفیایی معروف است و رنگ ان روشن تر و طعم وانیل ان واضح تر می باشد.

لازم به ذکر است که این مقالات در مورد دستگاه بستنی خانگی می باشد و برای اطلاعات بیشتر شما در این مورد است و این مجموعه تنها ارائه دهنده دستگاه های بستنی صنعتی می باشد.

همانطور که در توضیحات بالا مشاهده نمودید داشتن دستگاه بستنی خانگی بسیار برای شما عزیزان به صرفه تر است و با توجه به اینکه امروزه به سختی می توان به محصولات کارخانجات اعتماد کرد پیشنهاد ما این است که اگر می خواهید از سلامت خود و خانوادتان اطمینان داشته باشید از محصولات کارخانجاتی زیاد استفاده نکنید. برای اطلاع از دستگاه بستنی ساز خانگی می توانید به مقالات موجود در سایت مراجعه نمایید و یا با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

درباره دستگاه بستنی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • چهار × پنج =