نظافت آسان

دستگاه بستنی ساز شف اند سوییت را به افرادی توصیه می کنیم که مایل به تهیه دستگاه بستنی ساز سنتی و قدیمی نمی باشند. برای تهیه و آماده سازی بستنی تنها کافی است که مایه بستنی را داخل فریزر گذاشته و در صورت امکان در فریزر نگهداری کنید. پس از آماده کردن مایه بستنی، آن را داخل دستگاه بستنی ساز بریزید سپس ترکیب به دست آمده را چند دقیقه به هم بزنید و خوب ترکیب کنید تا بستنی آماده شود. درست مردن بستنی به این شیوه حتی نیاز به برق هم ندارد. به دلیل سطح بسیار سرد این دستگاه بستنی ساز می توانید مشاهده کنید که بستنی یا شربت شما به سرعت درست می شود و دسر شما ظرف چند دقیقه آماده ایت. این مدل دستگاه بستنی ساز با یک کتابچه دستور درست کردن بستنی ارائه می شود که شامل ده ها دستور برای ساخت بستنی و شربتذهای مختلف می باشد.

نحوه تست کردن دستگاه بستنی ساز

در ایام تابستان هیچی لذت بخش تر از خوردن بستنی نمی باشد. دستگاه بستنی ساز به شما این امکان را می دهد که کیفیت مواد مورد استفاده را کنترل کنید.  ما ۲۰ کیلو شکر و هلو، ۴ کیلو خامه، ۵۶ قاشق غذاخوری آب لیمو، ۱۹ قاشق غذا خوری اسانس وانیل و ۲ قاشق چای خوری نمک را ترکیب کردیم تا تست کنیم که کدام دستگاه بستنی ساز مورد آزمایش بهترین بستنی و شربت را می سازد. بدون شک اگر خودتان بخواهید بستنی درست کنید به آماده سازی و اقدامات زیادی نیاز دارید. از ترکیب دقیق مواد تا بررسی مداوم درست شدن بستنی را باید انجام دهید. خوشبختانه با این دستگاه بستنی ساز می توانید در سریع ترین زمان ، بستنی ای با بهترین طعم داشتع باشید. بسیاری از دستگاه های آزمایش شده در تست ما به سرد کردن محفظه از قبل نیاز داشتند. اما همان طور که گفته شد ، با استفاده از این دستگاه بستنی ساز، سریعا بستنی آماده می شود.

مزایای این دستگاه

استفاده آسان

نگهداری آسان

درست کردن بستنی در سریع ترین زمان

دارای کتابچه دستور درست مردن بستنی های مختلف

راه اندازی آسان

لازم به ذکر است که این مقالات در مورد دستگاه بستنی خانگی می باشد و برای اطلاعات بیشتر شما در این مورد است و این مجموعه تنها ارائه دهنده دستگاه های بستنی صنعتی می باشد.

با ما همراه باشید تا دستگاه بستنی ساز زیادی را به شما معرفی نماییم و با انواع خصوصیات آنها آشنا شوید.

درباره دستگاه بستنی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • نوزده + 10 =